İç-dış yıkama ve oto kuaför hizmetleri:

Dilerseniz, bakım ve tamir sonrasında iç koruma, boya restorasyonu, boya koruma filmleri, cam güvenlik filmleri, güneş kontrol filmleri gibi oto kuaför hizmetimizle aracınızın çekiciliğini arttırıyoruz.

İç koruma uygulamaları:

Otomobillerimizde geçirdiğimiz vakit gün geçtikçe artmaktadır. Bu doğrultuda konfor, güzel duyu, daha gelişmiş iç alan fonksiyonları ile ilgili yenilikler karşımıza çıkıyor. Ancak kullanılan malzemeler zamanla kirleniyor ve ilk günkü görünümlerini kaybetmek zorunda kalıyor.

Boya restorasyonu ve koruma uygulamaları:

Aracınızın dış yüzeylerinde hatalı yıkama, doğa şartları ve küçük kazalar sonucunla oluşan çiziklerin giderilmesi, boyaya parlaklığın tekrar kazandırılması ve aracın boyasının daha dayanıklı hale getirilmesi sağlanır. Aracın üzerinde uygulanacak aşamalar, boyanın matlık seviyesi, çiziklerin derinliği, aracın yaşı gibi etkenler göz önüne alınarak belirlenir. 

Boyanın parlaklığı restore edildikten sonra boya koruma uygulamasıyla süreç tamamlanır.

Boya koruma filmleri:

Poliüretan yapısı nedeniyle sıcak olan her yüzeye tam anlamıyla ve rahatlıkla uygulanabilen, şeffaf 6 micron kalınlığı sayesinde fark edilmeyen boya koruma filmleri aracınızın aynaları, çamurluklar ve tampon köşeleri şeklinde ufak hasarlı bölgelere uygulanır. Minik sürtünmeler, taş çarpması şeklinde durumlarda aracınızın kaportası ve boyası zarar görmez. Zarar gören film yenisiyle değiştirilir. Böylece aracın özgün boyası ve parlaklığı korunur.

Güneş kontrol filmleri:

Rengi asla solmayan, görünüşünü ilk günkü gibi korunmuş olan, yüksek güneş ışığı yansıtma özelliğine sahip araç filmleri ile maksimum yansıma sağlanırken %99 parlama problemlerine de çözüm sağlanmaktadır. Araç filmleriyle sağlanacak ısı tasarrufu ile klimanızı daha az kullanabilirsiniz. Bununla birlikte UV ışınları ile döşeme ve koltuklarınızın solması da engellenmektedir.

Cam güvenlik filmleri:

Cam güvenlik filmleriyle aracınızın camlarında herhangi bir darbe sonucu oluşabilecek cam kırılmalarına karşı can ve mal sağlığınız önlem altında. Sayısı gün geçtikçe artan hırsızlık ve kapkaç gibi tehditlere karşı caydırıcı etki sağlayan cam filmleriyle güvendesiniz. Cam emniyet filmleriyle aracınızın camları darbe almış olduğunda bir bütün halinde kalarak dağılmamaktadır. Bu özellik hırsızın aracınızın içerisine girme süresini ciddi oranda uzatmakta ve hırsızlığa karşı caydırıcı bir tesir yaratmaktadır.